Home

szponzorált megfojt értékesítés kínai váza aukció szőrme Kakadu Elválasztani

67 millió forint értékű ősi vázát találtak egy konyhában | Sokszínű vidék

Eladó festett kínai váza | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy  hirdessen megbízható, színvonalas felületen!

Nagyméretű, jelenetes, kézi festésű hibátlan kínai váza - Vatera.hu

A becsült leütési ár négyezerszereséért árvereztek el egy kínai vázát  Párizs mellett – kultúra.hu

Kézzel festett nagyobb Kínai porcelán váza, 47 cm (meghosszabbítva:  3136107944) - Vatera.hu

380 forintért vette a vázát: kiderült, hogy 30 milliót érő kínai uralkodói  műkincs - Terasz | Femina

Élet+Stílus: 2000 euróra becsülték, végül 7,7 millióért kelt el egy kínai  váza | hvg.hu

Azt sem tudta, milyen régi a kínai váza, de 500 helyett 5 millió frankot  adott érte az aukción | nlc

X105 Porcelán kínai mintás váza - Vázák - Antik, régiség | TeszVesz

Közép-Európából Hongkongba. Árverésen egy 3 milliárdot érő kínai váza -  AzÜzlet

Kínai kék-fehér porcelán váza, kézzel festett, jelzetlen, kis kopásokkal,  m: 19 cm

KÉZZEL FESTETT RELEIF ARANYOZOTT MINTÁVAL FEDELES KÍNAI PORCELÁN VÁZA X -  Vázák, kaspók

Index - Kultúr - Rekordáron kelt el egy lomtalanításkor talált kínai váza

Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm

Hatalmas kézzel festett kínai porcelán váza (meghosszabbítva: 3256242689) -  Vatera.hu

Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 24 cm

BÁV ART Aukciósház és Galéria - Ez a gyönyörű kínai padlóváza érkezett  nemrég az Aukciósházba. Mi már elvesztünk a részleteiben... Az ilyen méretű  porcelánoknál már felmerül a kérdés, hogy hova is tehetjük

Akár 67 millió forintot is érhet a konyhában tartott ősi kínai váza –  kultúra.hu

Antik kínai Kína nagy méretű szép vadász jelenetes porcelán váza Ázsia

Macskák őrizték a közel 3 milliárdos vázát | Vezess

Egy angol család konyhájában bukkantak több milliót érő kínai vázára

Nagyonszép Kinai kézzel festett lakk fa váza, jelzett. - Egyéb régiség |  Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható,  színvonalas felületen!