Közép-Európából Hongkongba. Árverésen egy 3 milliárdot érő kínai váza - AzÜzlet
Kínai kék-fehér porcelán váza, kézzel festett, jelzetlen, kis kopásokkal, m: 19 cm
KÉZZEL FESTETT RELEIF ARANYOZOTT MINTÁVAL FEDELES KÍNAI PORCELÁN VÁZA X - Vázák, kaspók
Index - Kultúr - Rekordáron kelt el egy lomtalanításkor talált kínai váza
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
Hatalmas kézzel festett kínai porcelán váza (meghosszabbítva: 3256242689) - Vatera.hu
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 24 cm
BÁV ART Aukciósház és Galéria - Ez a gyönyörű kínai padlóváza érkezett nemrég az Aukciósházba. Mi már elvesztünk a részleteiben... Az ilyen méretű porcelánoknál már felmerül a kérdés, hogy hova is tehetjük
Akár 67 millió forintot is érhet a konyhában tartott ősi kínai váza – kultúra.hu
Antik kínai Kína nagy méretű szép vadász jelenetes porcelán váza Ázsia
Macskák őrizték a közel 3 milliárdos vázát | Vezess
Egy angol család konyhájában bukkantak több milliót érő kínai vázára
Nagyonszép Kinai kézzel festett lakk fa váza, jelzett. - Egyéb régiség | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!